Przyjmujemy zamówienia jednostkowe, krótko i średnio-seryjne na toczenie, frezowanie CNC, cięcie elektroerozyjne i wiele innych.

Witamy w BPS Solutions

Kreatywność i potencjał naszych pracowników umożliwiają realizację dużo bardziej skomplikowanych przedsięwzięć

Jakość I PROFESJONAlizm

Posiadamy ponad 30 maszyn CNC w tym tokarki,
Frezarki 3 i 5 - osiowe, elektrodrążarki i wiele innych

Nowoczesny Park Maszynowy

Arrow
Arrow
Arrow
Arrow
Slider
Kim Jesteśmy
BPS Solutions to wysokowyspecializowana firma dysponująca doświadczoną kadrą fachowców, rozbudowanym parkiem maszynowym oraz zapleczem produkcyjnym. Świadczymu usługi z zakresu obróbki skrawaniem i elektroerozyjnej na maszynach CNC i konwencionalnych. Wykonujemy zlecenia jednostkowe oraz produkcyjne krótko i średnio-seryjne detali z metali i tworzyw sztucznych. W naszej ofercie znajdą państwo szeroką gamę usług z zakresu obróbki metali. Posiadamy centra frezarskie 3 i 5 osiowe, wieloosiowe centra tokarskie, elektrodrążarki drutowe i wgłębne oraz wiele innych maszyn. Projektujemy i dostarczamy naszym Klientom wykrojniki, tłocznik, formy wtryskowe, formy rozdmuchowe linie produkcyjne i przyrządy specjalne. Posiadamy własną wtryskownię. Mogą Państwo złożyć także zamówienie na produkcję elementów z tworzyw sztucznych i gumy.

Zamówienia produkcyjne i jednostkowe

  • krótkie i srednie serie
  • detale jednostkowe
  • części prototypowe

Frezowanie CNC 3 i 5D

Frezujemy dowolne części i podzespoły. Nasze detale charakteryzuje wysoka precyzja wykonania oraz powtarzalność wymiarową. Posiadamy 11 frezarek CNC o różnych możliwościach.

Toczenie i Wytaczanie

Toczymy precyzyjnie kształty i otwory z dokładnością 0,01mm w zakresie wymiarów Ø =600 L=1200. Posiadamy tokarki CNC oraz wytaczarki. Jesteśmy w stanie podjąć się wytaczania kształtów i otworów w dużych gabarytach

Obróbka Elektroerozyjna

Wykonujemy cięcie elektroerozyjne drutowe oraz drążenie wgłębne. Jeśteśmy w stanie wyciąć przelotowo oraz drążyć wgłębnie w wysokiej dokładnosci bez względu na kształt czy twardość materiału.

Szlifowanie

Oferujemy usługę szlifowania płaszczyzn oraz na okrągło powieszchni zewnętrznych i wewnęteznych. Szlifujemy w zakresie wymiarów: płyty- 700x500, wałki-fi 250, L-870 otwory fi 220, L-400mm

Wykrojniki

Budujemy wykrojniki jedno i wielobiegowe, podstawowe oraz z regulacją położenia sekcji tnących do pracy ręcznej i automatycznej także w liniach produkcyjnych z procesem sterowania sekcją.

Formy Wtryskowe

Oferujemy  formy wtryskowe zimno i gorąco-kanałowe, wielo-gniazdowe oraz wielo-komponentowe o skomplikowanych kształtach, wymogach dokładnościowych i wizualnych w najwyższej jakości.

Tłoczniki

Oferujemy tłoczniki jedno i wielosekcyjne oraz oprzyrządowania specjalne na zamówienie, w tym: gilotyny tnące, wycinaki, odcinaki, okrojniki, dziurkowniki  urządzenia krępujące i wiele innych.

Formy Rozdmuchowe

Wykonujemy formy rozdmuchowe jedno i wielo-krotne a także oprzyrządowanie. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie projektowania zaawansowanych kształtów ze teksturą i zdobieniami.

Projektujemy i wytwarzamy wykrojniki, tłoczniki i formy wtryskowe o najwyższych wymaganiach jakościowych i skomplikowanej budowie.

Prosty proces od zapytania ofertowego do wydania towaru

Zapytanie ofertowe

W pierwszej fazie weryfikujemy zapytanie pod względemmożliwości wykonania 

Oferta handlowa

Wycena następuje zazwyczaj w przeciągu 24 godz roboczych.

Zamówienie

Oficialne zamówienie rozpoczyna proces wykonania zlecenia

Potwierdzenie przyjęcia

Dokument ten potwierdza przyjęcie zamówienia do realizacji.

Realizacja zlecenia

W każdej chwili klient ma możliwość ustalenia etapu realizacji i dokonania ewentualnych zmian

Wydanie towaru

Przedmiot zamówienia wydajemy niezwłocznie po wykonaniu

wykrojnik wielobiegowe do pracy automatycznej

www.jpg
wymiary zewnętrzne 1250x700 mm

WYRÓŻNIAJĄ NAS CECHY

Szerokie zakres usług

Biuro konstrukcyjne, narzędziownia, wtryskownia i zakład produkcyjny w ramach jednej organizacji - dają gwarancję rzetelnej i kompleksowej realizacji twojego zamówienia na każdym jego etapie.

Nowoczesny maszyny

Dysponujemy parkiem maszynowym pozwalającymi na przeprowadzenie niemal wszystkich operacji technologicznych. Posiadamy: tokarki, frezarki CNC(5-axis), elektrodrążarki wgłębne(EDM) i drutowe(WEDM), szlifierki oraz wiele innych urządzeń.

Gwarancja jakości

Stawiamy jest jakość, trwałość oraz bezpieczeństwo. Wybierając naszą ofertę zyskujesz pewność, że wydane środki zainwestowałeś mądrze, z naciskiem na trwałość i niezawodność produktów.

Konkurencyjność Cenowa

Konkurencyjność to jeden z największy atutów naszej firmy. Dążymy do tego, aby proponowane przez nas ceny były niższe od konkurencji! Wierzymy, że poprzez optymalizację procesów jesteśmy w stanie zawsze zaoferować atrakcyjniejsze warunki.

Bezpośrednia relacja

Osoby, które opiekują się danym zamówieniem mają faktyczny wpływ na podejmowane decyzje w zakresie realizowanego projektu i są zawsze dostępne by przedyskutować niespodziewane sytuacje czy zmiany.

Orientacja na rozwój

Nie ograniczamy się do powszechnie stosowanych metod. W sposób ciągły poszukujemy nowych rozwiązań technologicznych i skutecznie z nich korzystamy. Wszystkie nasze działania są ukierunkowane tak, by wspierać a nie ograniczać rozwój przedsiębiorstwa.

Nasz Adres

01-020 Warszawa,
ul. Chmielna 2 lok. 31, IIpiętro.

Numery Telefonów

Tel:      +48 22 382 53 35
Mob:   +48 515 33 00 33

Wyślij wiadomość

info@bps.com.pl
bps@bps.com.pl

Godziny Pracy

Pn - Pt: 08.00 - 18.00.
Sob: 09.00 - 13.00