Call to Action

Call to Action is a Addon for Page Builder with various admin Options.

Call to action title

Call to action sub title

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Integer adipiscing erat eget risus sollicitudin pellentesque et non erat. Maecenas nibh dolor.

pl PL en EN fr FR de DE pt PT ru RU uk UK

Aktualności

Certyfikat ISO 9001:2015

27 maj 2018
27 maj 2018 8:55 am
Rating:
(0 głosów)
59 razy

Rozpoczęliśmy proces przygotowania do wdrożenie systemu zarządzania jakością ISO 9001:2015. Planujemy osiągnięcie wymaganych standardów jakościowych oraz uzyskanie pełnej certyfikacji na styczeń 2019 r

Proces wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością (SZJ) zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2015 może kojarzyć się z ogromem pracy oraz nakładów finansowych, natomiast jego utrzymanie z daleko idącą biurokratyzacją procesów businessowych i przepływu danych w organizacji. Jednak to nic bardziej mylnego! Prawidłowo wdrożony i funkcjonujący, przy udziale informatycznych systemów klasy ERP oraz zintegrowanych systemów zarządzania procesami, uporządkowuje wszelkie przepływy informacji, systematyzuje dokumentację, standaryzuje procedury oraz przypisuje dodatkowe odpowiedzialności i uprawnienia w firmie. Uzyskanie Certyfikatu zgodności z normą ISO 9001:2015 zwiększa jakość świadczonych usług, ułatwia optymalizację i monitoring kosztów, pozwala także usprawnić proces zarządzania, korzystnie wpływa na wizerunek rynkowy przedsiębiorstwa, jego wiarygodność, a także na wzrost zaufania Klientów. Poprzez stosowanie odpowiednich procedur minimalizujemy ryzyka, skracamy efektywny czas reakcji na zdarzenia, działamy w zgodności z wymaganiami prawnymi regulatora oraz wymaganiami obecnych i potencjalnych Klientów. 

 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.